Hamam Böceği İlaçlama

  • Hamam Böceği İlaçlama

    Hamam böcekleri ilaçlama işlemleri sırasında birçok yöntem tercih edilebilir. Fakat yaygın şekilde rağbet gören ilaçlama türleri arasında jel ilaçlama tekniği gelmektedir. Jel maddesi ile yapılan yöntemde belli böcek türlerinde oldukça başarılı sonuçlar elde edilir. Ortama konulan jelimsi kimyasal madde hamam böceği gibi haşerelerin ilgisini çekerek kapan görevi görür. Böcekler jeli besin kaynağı görmesi sebebiyle jel etrafına yaklaşarak imha edilir. Bu nedenle kullanılan jel hamam böceklerinin sevdiği ve hoşuna gidecek kokuda ve tatta oluşmaktadır. Aynı zamanda jel ilaçlama yönteminin haricinde sıvı ilaçlama türü de yaygın şekilde tercih edilir. Sıvı ilaçlama sisteminde ise sıvı kimyasal maddeler ile ortamda bulunan hamam böceği gibi haşereler imha edilmektedir.

    Hamam böceği ilaçlama işlemlerinde en etkili yöntemler arasında jel ilaçlama türü karşımıza çıkar. Ancak bulunan meskene ve alandaki haşere miktarına göre kullanılan yöntemde değişimler yaşanabilir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama biçimlerinden uygun olan tercih edilerek hareket edilir.
    Uzman ekibimiz alanın durumuna göre kullanılacak yönteme karar vererek hareket eder. Aynı zamanda şirketimiz içerisinde yer alan ilaçlama cihazları son teknoloji ile üretilmiş özel aletlerdir. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek almak istediğiniz hizmeti bizlere iletmeniz olacaktır.