Okul Dezenfeksiyon

  • Okul Dezenfeksiyon

    Okul ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti konusunda 7/24 uygun fiyata garantili hizmet veren firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç ve dezenfektanlar kullanmaktadır. Ruhsatlı olarak çalışan şirketimiz 2010 yılından bu yana eğitimli personeliyle profesyonel hizmet vermektedir.

    Okullarda dezenfeksiyon yapılması, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek açısından büyük önem taşıyor. Diğer yandan kantin, yemekhane, okul ilkyardım odası gibi alanlarda da okul için sterilizasyon yapılmalıdır.
    Virüs ve mikroorganizmalardan tamamen kurtulmak için yapabileceğiniz en etkili işlem “Sağlık Bakanlığı Onaylı” ürünlerle yapılacak olan dezenfeksiyon uygulaması olur.
    Dezenfeksiyon uygulamalarında kullandığımız dezenfektanlar, bitkisel, vegan, ekolojik çevre ve insana zararsız nanoteknolojik ürünlerdir. Yenilikçi teknolojiye sahip bu ürün farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede uygulamalarımız doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.