Pire İlaçlama

  • Pire İlaçlama

    Pire İlaçlama işlemleri oldukça titiz ve programlı yapılması gereken işlemlerdir. Yanlış yöntem ya da yanlış ilaç kullanımı gereksiz ilaç kullanımına yol açar ve pirelerin yok olmasına destek olmaz. Firmamız tamamen garantili sonuçlarla sizlere hizmet vermektedir..

    Pire ilaçlama işlemi sadece Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı bir firma tarafından, Biosidal ilaçlarla ve tecrübeli ilaçlama personeli ile yapılmalıdır. Bunun sebebi pire ilaçları güçlü etken maddeler içeren ilaçlardır. Yanlış veya eksik bilgilendirme veya yanlış ilaçlama işlemi sizlerin diğer canlıların sağlığını riske atabilir. Ortamda bulunan canlıları zehirleyebilir.
    Eren İlaçlama olarak pire ilaçlama işlemleri 101/100 Müşteri Memnuniyeti garantili işlemlerdir. Her ortam tipi için kaliteli ve kesin çözümlü pire ilaçlama hizmetlerimiz bulunmaktadır.
    Pirelerin sahip olduğu yumurta ve korunaklı yumurta kapsülü yapısı sebebiyle bazen tek seferde pireler bitmeyebilir. Bu durumda 10-14 gün beklenmeli mevcut yumurtalardan da pireler çıktıktan sonra tekrar süpürme, temizleme ve ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Bu şekilde planlanan ilaçlama ve temizlik işlemleri ile en yoğun ortamdaki pireleri bile tamamen öldürebilirsiniz.