Eren İlaçlama Web Sitemize Hoş Geldiniz!
0534 658 2705

Virüs İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulamaları

House Services

PDF Files

Download Brochures

Virüs İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulamaları

Virüs ilaçlama uygulamaları ülkemizde halen dezenfeksiyon uygulamaları altında yapılan özel olarak isimlendirilmemiş uygulamalardır. Ancak özellikle 2019 Aralık ayı itibari ile Çin’de baş gösteren Corona virüs salgını sebebi ile yerleşim alanlarında virüs dezenfeksiyonu için bu uygulamalar ismi ile talep edilmeye başlanmıştır. Bilinmesi gereken asıl nokta ise virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyon hizmetinin ve uygulamalarının özel bir işlem olduğu bakteri ve diğer mikroorganizma dezenfeksiyon uygulamalarından bazı farklar ile ayrıldığıdır. İlk farklılık kullanılan dezenfektanların içeriği ve kullanım şekillerinden kaynaklıdır. Ayrıca virüs ilaçlama uygulaması da bir böcek ilaçlama uygulaması değildir. Yani isminde ilaçlama geçiyor diye herhangi bir böcek ilaçlama firmasından bu desteği alamazsınız. Bu dezenfeksiyon ilaçlamaları dezenfeksiyon uygulaması yapma yetki ve sertifikasyonuna sahip çevre sağlığı firmalarınca yapılabilmektedir. Virüs ilaçlama uygulaması taleplerinizde uygulamayı talep ettiğiniz firmadan asıl olarak bu yetki belgesini istemeniz gerekmektedir.

Neden Eren İlaçlama Firması?

Virüs ilaçlama istekleri dünyadaki olumsuz gelişmeler ile beraber akla gelen uygulamalar olmuştur. Ancak Eren İlaçlama olarak zaten bu tür uygulamaları uzun yıllardır yapmaktayız. Hangi dezenfektanların kullanılıp kullanılmaması gerektiği, uygulamaların nasıl verimli yapılacağı gibi önemli noktalarda tecrübelerimiz büyüktür. 
Yaşam alanlarınızda dezenfeksiyon adına her türlü endişeniz için Eren İlaçlama firmasını gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Bilgimiz ve uygulamalarımız ile her zaman yanınızdayız.
Eren İlaçlama dezenfeksiyon yapma yetki ve sertifikasyonuna sahip bilgili ve uzman bir kadroya sahip ender firmalardan biridir.

Son Hizmetler

1 +

Partners in world wide

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X